Masāžas eļļa “Roze” (125 ml)

€13,80
Ir noliktavā.

IKAROV masāžas eļļai piemīt relaksējoša, stresu mazinoša iedarbība, atvieglo sāpes muskuļos un locītavās. Masāža ar eļļu “Roze” sniedz baudu un atvieglojuma sajūtu, noņem smaguma sajūtu kājās.

Ķermeņa masāžas eļļa “Roze” palīdz pārvarēt nogurumu, sajust organismu kā vienotu veselumu, izjust kustību prieku, pārvarēt nemiera sajūtas un stresu.

Ķermeņa masāžas eļļa “Roze” uzlabo muskuļu tonusu, atvieglo muskuļu un locītavu sāpes, baro un aizsargā ādu. Kā arī stimulē zemādas šūnu funkcijas, atvieglo vielmaiņu un sārņu izvadīšanu. Ilgstošas slimības gadījumā, ikdienas masāža ar eļļu “Roze” novērš izgulējumus.

Daudzums

  • Droši pirkumi Droši pirkumi
  • Ātra piegāde Ātra piegāde
  • Preču atgriešana Preču atgriešana

Ķermeņa masāžas eļļa “Roze” ir 4 ēterisko eļļu kombinācija – rožu, gerāniju, kadiķa un eikalipta. Tās izšķīdinātas tīrā vīnogu kauliņu eļļā, kura ir ļoti piemērota šiem nolūkiem un arī tiek augstu vērtēta.

Rožu eļļa iedarbojas kā spēcīgs antidepresants un tai ir nomierinoša iedarbība. Kombinācijā ar gerānijas eļļu, tiek mazināta nervu spriedze, depresija, trauksmes un baiļu sajūta, tiek veicināta vielmaiņa.

Kadiķu ogu eļļa palīdz ķermenim atbrīvoties no sārņiem, atvieglo muskuļu un reimatiskas sāpes, stimulē asinsriti un limfas plūsmu. Eikalipta eļļa atsāpina un stimulē nervu sistēmu. Kombinācijā ar kadiķu eļļu piešķir masāžas eļļai spēcīgu antiseptisku efektu.

5 vienības:

Pašlaik neviens klients nav sniedzis atsauksmi.

В этой категории 12 товаров:

Абрикосовое масло ИКАРОВ (55 мл)

2,70 €

Абрикосовое масло оказывает чудесное воздействие на морщины и чаще всего применяется в косметике против морщин

Абрикосовое масло близко...

Абрикосовое масло ИКАРОВ (500 мл)

12,20 €

Абрикосовое масло оказывает чудесное воздействие на морщины и чаще всего применяется в косметике против морщин.

Абрикосовое масло близко...

Икаров масло МОНОИ (60 мл)

7,80 €

Масло монои используют для кожи лица и тела, а также для волос, особенно для поврежденных и окрашенных волос, возвращая им жизненную силу и...

Икаров масло КАКАО (60 мл)

6,70 €

Масло какао является основной из главных составляющих частей всеми нами любимого плиточного шоколада, и, тем не менее, это еще и прекрасное...

Аргановое масло ИКАРОВ (30 мл)

7,30 €

Аргановое масло добывают из косточек плодов арганового дерева (argania spinosa), растущего в юго-западной части Марокко.

Масло арганы...

Персиковое масло ИКАРОВ (500 мл)

12,20 €

Персиковое масло близко по составу к миндальному и абрикосовому, но впитывается медленнее. Подходящее средство для продолжительного массажа и...

Пшеничное масло ИКАРОВ (55 мл)

3,20 €

Пшеничное масло добывают из зародышей пшеничных зерен. По сравнению с другими маслами у него самое высокое содержание витамина Е, лецитина,...