Dr. Tereško veselības tēja MIERAM UN MIEGAM 60 g

€2,90
В наличии.

Satur augus, kam ir nomierinošas, relaksāciju izraisošas īpašības.

Daudzums
Pēdējā prece noliktavā

  • Droši pirkumi Droši pirkumi
  • Ātra piegāde Ātra piegāde
  • Preču atgriešana Preču atgriešana

Pēc nogurdinošas darbadienas daudziem cilvēkiem rodas iemigšanas grūtības un dažāda rakstura miega traucējumi, kuru dēļ pēc nakts ir pazeminātas darbaspējas un garastāvoklis. Ir pierādīts, ka miega traucējumi izsauc depresiju un tā, savukārt, pastiprina bezmiegu. No šī apburtā loka ir grūti izkļūt laukā. “Miega zāles” šo problēmu neatrisina, pie tam, ilgstoši tās lietojot, veidojas pieradums un atkarība, bet antidepresanti izraisa dažādas blakusparādības.

Daba ir parūpējusies par cilvēkiem, dodama tiem tādus augus, kas nomierina un palīdz iemigt, neizraisot paģiru sindromu nākamajā dienā.

Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM vilkābele samazina nervozitāti, piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli, vīgrieze samazina stresa sajūtu, baldriāns izraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt. Viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem. Gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.

Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina – to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā pie stūres.

Sastāvs: Piparmētras lapas,Virša ziedi, Vīgriezes ziedi, Vilkābeles ziedi, Citronmelisas laksti, Ugunspuķes laksti, Baldriāna saknes.

2 vienības:

Pašlaik neviens klients nav sniedzis atsauksmi.

Tev varētu patikt

Milona-8 (NOMIERINOŠA) 100 tab.

€5,70

Ieteicams kā uztura bagātinātājs – iridoīdu papildus avots. Satur sabalansētu ārstniecisko augu kompleksu, kam piemīt nomierinoša iedarbība un...

В этой категории 12 товаров:

  • Новое

Кальций хелат (60 таб.)

26,99 €

Легкодоступный кальций в хелатной форме для максимального усвоения!

Кальций хелат Эвалар способствует:

  •  быстрому восполнению...

Милона-8 успокаивающая (100 таб.)

5,70 €

Милона-8 — это натуральный комплекс, оказывающий мягкое успокаивающее действие на центральную нервную систему и способствующий активизации...

Аргановое масло ИКАРОВ (30 мл)

7,30 €

Аргановое масло добывают из косточек плодов арганового дерева (argania spinosa), растущего в юго-западной части Марокко.

Масло арганы...

Тыквенное масло (60 капсул)

3,50 €

Масло тыквы содержит большое количество биологически активных веществ: каротиноиды, токоферолы, фитостеролы, фосфолипиды, флавоноиды, хлорофилл,...

Абрикосовое масло ИКАРОВ (500 мл)

12,20 €

Абрикосовое масло оказывает чудесное воздействие на морщины и чаще всего применяется в косметике против морщин.

Абрикосовое масло близко...