Dr. Tereško veselības tēja FM (fibromiomas un mastopātijas attīstību kavējošas īpašības) 60 g

€2,90
Ir noliktavā.

Tējas sastāvā ir maura sūrenes laksti, kas novērš asiņošanu no dzemdes, pie dažādām ginekoloģiskām saslimšanām, arī pie stipras menstruālas asiņošanas, kas parasti notiek fibromiomas gadījumā. 

Daudzums
Pēdējā prece noliktavā

  • Droši pirkumi Droši pirkumi
  • Ātra piegāde Ātra piegāde
  • Preču atgriešana Preču atgriešana

Satur augus, kam ir fibromiomas un mastopātijas attīstību kavējošas īpašības.

Tējas sastāvā ir maura sūrenes laksti, kas novērš asiņošanu no dzemdes, pie dažādām ginekoloģiskām saslimšanām, arī pie stipras menstruālas asiņošanas, kas parasti notiek fibromiomas gadījumā. Zemenes lapas mazina asiņošanu no dzemdes un kavē fibromiomas attīstību (īpaši, saknes). Alantes sakne uzlabo vispārējo organisma veselību un liek organismam atgriezties pie veselības programmas, kur mezgliem dzemdē un krūtīs vieta nav paredzēta. Raspodiņa laksti veicina hormonālā līmeņa stabilizēšanu sievietes organismā, novēršot disharmoniju kā pamatu fibromiomas un mastopātijas attīstībai. Pelašķa lakstiem piemīt pretaudzēju aktivitāte, tas samazina arī jebkāda veida asiņošanu. Nātres laksti palīdz mazināt mezglu augšanas ātrumu un norobežot tos, novērst iespējamu asiņošanu un mazasinību. Dižzirdzenes saknes novērš spazmas un sāpes, stiprina vispārējo imunitāti, mazina miega traucējumus. Ganu plikstiņa lakstu darbība ir asinsspiedienu mazinoša, tie uzlabo dzemdes apasiņošanu, novērš gremošanas traucējumus. Bārbeles lapas pazemina asinsspiedienu, ja tas ir paaugstināts, sekmē žults izdalīšanos un novērš gremošanas traucējumus, palēnina sirdsdarbību, mazina mikrobu un sēnīšu radītos iekaisumus.

Sastāvs: Maura sūrenes laksti, Zemenes lapas, Alantes saknes, Pelašķa laksti, Raspodiņa laksti, Nātres laksti, Dižzirdzenes saknes, Ganu plikstiņa laksti, Bārbeles lapas.

2 vienības:

Pašlaik neviens klients nav sniedzis atsauksmi.

Tev varētu patikt

В этой категории 12 товаров:

"Тройчатка" Эвалар (40 капс.)

7,30 €

Тройчатка Эвалар - натуральный препарат против паразитов!

100% натуральный состав. Улучшает состояние желудочно-кишечного тракта у...

Кисель «Очищающий» Леовит (5*20 g)

4,00 €

Кисель «Очищающий» – вкусный и полезный напиток.

  • Приготовлен из ягод и фруктов, а также соков и пюре из них
  • Способствует...

Иван-чай с шиповником 50 g

4,05 €

Иван-чай (кипрей узколистный) – традиционный славянский напиток.

Плоды шиповника помогают сохранить...

Турбослим крем ночь (100 ml)

7,70 €

Турбослим крем ночь от Эвалар - для интенсивного уменьшения жировых отложений и целлюлита.

Благодаря большому количеству...

Масло Макадамии ИКАРОВ (500 мл)

19,50 €

Масло Макадамии добывается из австралийского ореха и по составу похоже на жиры человеческой кожи, только оно намного стабильнее. Масло макадамии...

«Успокаивающие травы» (30 таб.)

4,20 €

Леовит «Успокаивающие травы» обладают мягким успокаивающим действием, рекомендованы при повышенной нервной возбудимости.

  • ...

Икаров Розовая вода (125 ml)

4,30 €

Розовая вода представляет собой натуральный продукт, который получается путем дистилляции из лепестков масличной болгарской розы - "Rosa...