Diētiskā uztura programma Leovit “Tradicionālā ēdienkarte ar gaļu” (2.posms)

€25,50
В наличии.

Pateicoties diētiskajai uztura programmai Leovit, varat baudīt mazkaloriju pārtiku, nemainot savus garšas paradumus. Uztura programmā ietilpst tradicionālie slāvu virtuves ēdieni ar enerģētisko vērtību no 435 līdz 481 kkal dienā, tas palīdz cīnīties ar liekajiem kilogramiem, neatsakoties no gaļas.

Tievēšanas procesa laikā svarīgi ierobežot kaloriju daudzumu (ne vairāk 1200 kkal diennaktī, ieskaitot papildus pārtiku).

Uztura programma “Tradicionālā ēdienkarte ar gaļu” dot iespēju stingri kontrolēt pārtikas uzņemšanu. Uztura ēdienkarte ir sabalansēta ar olbaltumvielām un ogļhidrātiem, ar ierobežotu tauku saturu.

Daudzums

  • Droši pirkumi Droši pirkumi
  • Ātra piegāde Ātra piegāde
  • Preču atgriešana Preču atgriešana

Pirmie ēdieni: zupa Kaukāziešu gaumē, vitaminizēta biešu zupa ar gaļu Sibīriešu gaumē, skābu kāpostu zupa ar gaļu, vistas zupa.

Otrie ēdieni: kartupeļu biezenis ar šampinjoniem, rīsi ar dārzeņiem un sēnēm, griķu putra lauku gaumē, rīsi ar papriku, pikantās nūdeles ar dārzeņiem, griķi mednieku gaumē, kartupeļu biezenis ar gurķiem un papriku, makaroni ar Balonēzes mērci.

Dzērieni: ķīselis “Attīrošais”, kompots “Slaidumam”, Kapučino kafija “taukus dedzinošs komplekss”, tēja “Taukus dedzinošs komplekss” vai tēja “Kompleksā iedarbība”.

6 vienības:

Pašlaik neviens klients nav sniedzis atsauksmi.

4 produktu tajā pat kategorijā: